Bytový Servis KoZa

Montáž světel

Instalace LED pásků, bodovek a svítidel.

Montáž osvětlení

Bytový Servis Koza je tu pro Vás.

instalace stropního svítidla

montáž Nástěnného svítidla

montáž bodových světel

instalace led pásků

Máte zájem o montáž svítidel?

Kontaktujte nás a my Vám připravíme cenovou nabídku.

Odborná montáž svítidel

Budiž světlo! Montáž a zapojení světel se na první pohled jeví poměrně jednoduše, opak je však obvykle hořkou pravdou. Precizní zapojení a montáž světel (ať už se jedná o klasické stropní osvětlení, bodové, či LED svítidla) může být také pěkný oříšek. S KozaServis se ale bát nemusíte, vše provedeme k vaší maximální spokojenosti – tak aby světlo nejen svítilo a instalace dobře vypadala, ale také aby vše bylo v souladu s platnými předpisy.

Co o nás říkají na Google?

Šikovní a milí kluci 🔌🛠️🧰⚡
Veronika Bartošová
Veronika Bartošová
02/02/2022
Služby tohoto bytového servisu jsem využila poprvé. Potřebovala jsem opravu WC, kde tekla voda. Majitel v telefonu byl velmi ochotný, během půl hodiny přijeli dva instalatéři z jiné zakázky a provedli opravu. Nad rámec objednávky mi ještě koupili a nasadili regulační hlavici na radiátoru. Pánové byli velmi příjemní, vstřícní, s úsměvem a dobrou náladou. Rychlost a profesionalita mě překvapila, nečekala jsem tak skvělé služby. Chválím také možnost platit kartou. Protože jsem sama, budu asi častěji potřebovat různé opravy v bytě nebo služby hodinového manžela, a teď už vím, koho budu volat. Pro mě velmi příjemná zkušenost, jsem zcela spokojená.
Martina Heralová
Martina Heralová
17/12/2021
Zatím jen vždy pár drobností, ale 100% spokojenost. Pán je vstřícný a milý, svému řemeslu rozumí, odvedl vždy skvělou práci, navíc super ceny a rychlost od objednání je neuvěřitelná.
Petr Bystroň
Petr Bystroň
03/12/2020
Sympatický pán odvedl skvělou práci přesně podle domluvy a za velmi nízkou cenu, doporučuji.
Ondřej Soukup
Ondřej Soukup
23/08/2020
Velmi příjemný řemeslník z Kozaservisu opravil naší poruchu ve vodoinstalaci rychle a za velmi přívětivou cenu. Navíc zkontroloval i spoustu věcí kolem, které rozhodně nemusel. Palec nahoru!
Martin Mráz
Martin Mráz
17/07/2020

Proč si nás vybrat?

Kvalitní práce
za férové ceny

Dlouholetá praxe
a zkušenost

Rychlé a efektivní
jednání

Práce jedině
s úsměvem

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes

 Bytový Servis Koza je tu pro Vás.

nebo nám zavolejte na

Kontaktní formulář