Bytový Servis KoZa

Revize elektro

Revize elektřiny Praha

Revize elektroinstalace v bytě

Revize elektroinstalace je jednou z nejdůležitějších věcí při jejím prvotním zapojení, nebo jakékoliv další rekonstrukci. A ačkoliv ve spoustě případů zákon přímo ukládá její provedení, mělo by být ve vašem zájmu mít veškeré revize v pořádku a pod kontrolu. A to přímo od profesionálů – v případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, v každém případě se vám budeme plně věnovat.

Potřebujete revizní zprávu?

Kontaktujte nás a my se o vše postaráme.

Co o nás říkají na Google?

Firmu KoZa s.r.o. jsem zvolil pro rychlou reakci na moji poptávku.Jednalo se o kompletní přípravu ( elektro + vodoinstalace ) pro montáž nové kuchyně. Jednání bylo rychlé, cena dodržena, práce odvedena kvalitně. Proto můžu firmu doporučit. 17.11.2023, Ladislav Dostál
Ladislav Dostál
Ladislav Dostál
17/11/2023
Dobry den, firmu Koza velmi rada doporucuji. Velice prijemna a rychla komunikace, poradili se vsim a panove, kteri prisli prace udelat byli take velice ochotni, sikovni, precizni a i kdyz se s opravama velmi trapili ( vinou predchozich opravaru, kteri praci vylozene odbili ), tak vse zvladli na jednicku. Mockrat touto cestou dekuji a urcite firmu budu byuzivat na veskere prace
Zuzana Petrova
Zuzana Petrova
16/05/2023
S komunikací i realizací jsem byl spokojen. Pokud budu potřebovat nějakou další výpomoc, rád se opět ozvu.
Vojtěch Landa
Vojtěch Landa
20/03/2023
Skvělé jednání. Rychlé dohodnutí termínu a ceny. Řemeslník se ptal na požadavky, vysvětloval stručně a jasně postup/řešení. Rychlá práce s výborným výysledkem. Jednoznačné doporučení z mé strany. Určitě kontakt využiji opakovaně pro další věci.
Vladimír Černý
Vladimír Černý
11/03/2023
Velmi rychlé zajištění opravy, profesionální přístup.
Jan Kutý
Jan Kutý
01/02/2023
Skvělá spolupráce, rychlá domluva, vse vyřízeno dle domluvy. Vřele doporučuji.
Lenka Vondrová Dietlová
Lenka Vondrová Dietlová
01/02/2023
Byla jsem velice spokojena. Skvela komunikace. Poslala jsem fotku s problemem a pan instalater prijel jeste ten den a rovnou si privezl i potrebny dil na vymenu. Vrele doporucuji.
Jsem Suv
Jsem Suv
01/02/2023
Oprava radiátoru. Rychlá, profesionální. Doporučuju!
Jan Dvorský
Jan Dvorský
27/01/2023
Pan Kotaška, pan Bartoš a paní Bartošová jsou suprový. Komunikace skvělá. Domluva ještě lepší. Setkal jsem s firmou Koza Servis kvůli opravy v nové koupení být, nečekal jsem takový lidské přístup. Jdou vstříc zákazníkovi. Všechno vyřeší nejlépe co jde. Jsou všeschopny, práce s elektřinou (u mně) instalatérské práce (u mami moji). Fakt nejlepší firma za mně kterou jsem znal do teď v Česku. Děkuji, na Váš se obrátím vždy.
Martin Pace
Martin Pace
12/08/2022

Proč si nás vybrat?

Kvalitní práce
za férové ceny

Dlouholetá praxe
a zkušenost

Rychlé a efektivní
jednání

Práce jedině
s úsměvem

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes

 Bytový Servis Koza je tu pro Vás.

nebo nám zavolejte na

Kontaktní formulář